Навчання та посвідчення з електробезпеки (II-V групи)

Вам або вашим підлеглим  потрібно пройти курси навчання з електробезпеки та отримати посвідчення? Виникла необхідність отримати групу допуску з електробезпеки? Скористайтесь послугами НВК «Вектор»! Ви можете пройти навчання без відриву від виробництва – дистанційно, на території учбового комбінату, або на підприємстві замовника. По закінченню видається посвідчення встановленого зразка.

НВК “Вектор” проводить навчання посадових осіб та спеціалістів по електробезпеці з присвоєнням II, III, IV, V груп до 1000 В або до та поняд 1000 В

 • НПАОП 40.1-1.28-98. Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (ПБЕЕС);
 • НПАОП 40.1-1.07-01. Правил експлуатації електрозахисних засобів (ПЕЕЗ);
 • Правила улаштування електроустановок;
 • Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів;
 • Правила користування електричною енергією.

Група з електробезпеки (“кваліфікаційна група“, “група допуску“) дає дозвіл персоналу компанії до виконання робіт в електроустановках, а також свідчить про рівень його підготовки. Некваліфікований працівник – це завжди ризик. Штрафи при перевірці, нещасні випадки, псування дорогого устаткування, збій роботи всього підприємства, неможливість впровадження нових технологій.

Курси з електробезпеки зобов’язані проходити:

 • Керівники компаній, фахівці, які відповідають за організацію роботи, тісно пов’язаної з електроенергією;
 • Штатні співробітники, діяльність яких пов’язана з роботою на електроустановках різних типів та потужностей;
 • Фахівці з охорони праці, які здійснюють інспектування електрообладнання та контролюють додержання нормативно-правових актів під час організації та виконання робіт.

Зверніть увагу! Особи, які несуть відповідальність за електрогосподарство і їх заступники повинні мати IV або V групу. За недотримання встановлених вимог з електробезпеки передбачені великі штрафи.

Навчання з електробезпеки проводиться як для організацій, що використовують електроенергію в своїх потребах, так і для постачальників електроенергії.

Докладний прайс-лист на навчання та інші послуги можна знайти тут. Особи, які пройшли відповідні курси, отримують посвідчення державного зразка, яке залишається дійсним протягом одного або трьох років (в залежності від персоналу). Комісія Держпраці вносить необхідні записи в протоколи і ставить свій підпис та печатку в посвідченні.

Для проходження навчання заповніть та надішліть заявку, в якій слід вказати точні дані ваших співробітників, в т.ч. діюча група допуску, дата попередньої перевірки, рівень допуску. Якщо при оформленні виникнуть запитання зверніться за контактами, які вказані на сайті.

Звернувшись до НВК “Вектор”, Ви гарантовано отримуєте:

 • Чітку організацію процедури отримання потрібної групи допуску;
 • Доступну вартість послуги навчання з електробезпеки;
 • Оперативну підготовку документів;
 • Допомога в підборі зручного вам варіанту отримання необхідної групи допуску.

За результатами навчання з електробезпеки видається посвідчення встановленого зразка з підписом голови комісії Держпраці та витяги з протоколів.

Залишити заявку на навчання з електробезпеки

Заповніть заявку та прикріпіть її до даного повідомлення (прикріпити файл)

  ВАШЕ ІМ'Я *

  ВАША EMAIL АДРЕСА *

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

  ВАШ КОМЕНТАР (за необхідністю)