Охорона праці — це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних i лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я i працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Відповідальність за організацію та здійснення інструктажів, навчання та перевірки знань з питань охорони праці покладається на роботодавця. Наш навчальний центр гарантовано забезпечить надання знань високого рівня, професійний підхід до кожного клієнта у виборі напрямків навчання за програмами з питань охорони праці та отримання посвідчень для виконання своїх професійних обов’язків

Атестація робочих місць проводиться згідно порядку, визначеному у постанові КМУ від 01.08.1992 № 442 “Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці”

Основна мета атестації полягає у регулюванні відносин між роботодавцем  і працівниками у галузі реалізації прав на здорові й безпечні  умови  праці,  пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах.

Надавши перелік необхідних документів, за короткий проміжок часу та доступну ціну Ви отримаєте результат атестації для визначення заходів щодо поліпшення умов і безпеки праці.

Даний вид навчання необхідний на будь-якому підприємстві для того, аби провести інструктаж для до працівників з  питань знання стандартів, правил, норм та інструкцій з пожежної безпеки, вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння, знання шляхів евакуації, систем оповіщення про пожежу та управління процесом евакуації людей, унеможливити виникнення неполадок та аварій.

На базі “НВК”Вектор” Ви можете пройти навчання з пожежної безпеки, пожежно-технічного мінімуму, техногенної безпеки та отримати посвідчення.

“НВК”Вектор” здійснює навчання з:

 • Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (ПБЕЕС);
 • Правил експлуатації електрозахисних засобів (ПЕЕЗ);
 • Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС);
 • Правил експлуатації електричних станцій і мереж  (ГКД 34.20.507-2003);
 • Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ).

Дані знання необхідні для роботи з електричним інструментом, подальшого проведення інструктажів та навчання персоналу, самостійно організовувати виконання ремонтних та інших робіт в електричних установках.

На базі нашого навчального центру ви отримаєте необхідні знання та посвідчення з присвоєнням групи з електробезпеки.

“НВК”Вектор” у співпраці з  ТОВ “НЕО СТАНДАРТ”, за наданим Вами переліком документів, допоможуть оформити висновок експертизи для отримання дозволу щодо додержання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки та використання машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

Для початку виконання робіт  і експлуатації об’єктів, машин і механізмів необхідно отримати дозвіл або декларацію.

“НВК”Вектор” надає послуги з написання декларацій та дозволів по переліку видів робіт підвищеної небезпеки та переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що експлуатуються відповідно до Додатку 6,7 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018р. № 48 та отримання дозволів відповідно до Додатку 2,3 постанови.

Аудит дозволяє отримати достовірну інформацію про стан проведеної роботи з охорони праці та пожежної безпеки на Вашому підприємстві в даний момент. Наші спеціалісти допоможуть встановити наявність необхідної документації з охорони праці та техніки безпеки, повноту її обсягу та правильність ведення, запланованість необхідних медичних оглядів, навчань та інструктажів, наявність засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), перевірка на робочих місцях виконання робіт та експлуатації устаткування, машин та механізмів, виявлення ризиків.

“НВК”Вектор” допоможе створити комфортні  умови праці для Вас та Ваших працівників.

На кожному підприємстві документація з охорони праці повинна бути розроблена  в повному обсязі  відповідно до вимог законодавства, штатного розкладу та видів виконуваних робіт.

Фахівці “НВК”Вектор” нададуть рекомендації щодо організації роботи та ведення необхідної документації з охорони праці та пожежної безпеки для роботи Вашого підприємства, що включає розробку інструкцій, положень, наказів та журналів.

Зв'язатися з нами

Ми поруч, і ми зробимо все можливе і навіть більше, щоб допомогти Вашому бізнесу працювати, як годинник!

  ВАШЕ ІМ'Я *

  ВАША EMAIL АДРЕСА *

  ВАШ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

  ЧИМ МИ МОЖЕМО БУТИ КОРИСНИМИ ДЛЯ ВАС?